#1 2008-09-02 01:08:50

Spoon

http://img116.imageshack.us/img116/4562/admin0ljrd6.gif

4337163
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 134
Punktów :   

znow zmiana w Proletaryacie

[28-08-08] W ostatnim okresie doszło do zmian personalnych w zespole mianowicie odszedł od zespołu gitarzysta Konrad Jeremus (Wołowina) natomiast jego miejsce zajął Witek Daraszkiewicz wspaniały gitarzysta i muzyk grający od lat na scenie rockowej. Zapewniamy wszystkich, że zmiana personalna nie spowolniła pracy nad nowym materiałem i w niedługim czasie zespół wchodzi do studia i zaczyna nagrywać nową płytę!!


Ktos moze przyblizyc jakies szczegoly?


HEJ NAPRZÓD MARSZ, PROLETARYAT !!!    

Offline

 

#2 2008-09-02 18:17:35

Gośka

http://img116.imageshack.us/img116/4562/admin0ljrd6.gif

Zarejestrowany: 2006-05-13
Posty: 463
Punktów :   

Re: znow zmiana w Proletaryacie

zmiany, zmiany, zmiany....pozyjemy, zobaczymy;) może ktoś zechce przemówić w tym temacie?
a wogóle witam po wakacjach!
pozdro!

Offline

 

#3 2008-09-02 18:59:25

Spoon

http://img116.imageshack.us/img116/4562/admin0ljrd6.gif

4337163
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 134
Punktów :   

Re: znow zmiana w Proletaryacie

rowniez witam po wakacjach i przyznaje sie ze nie spodziewalem sie takiej zmiany
Zdecydowanie cieszy wiesc o tym iz zespol kreci nowa plyte jednak przyznam szczerze,
iz martwi mnie fakt rozlaczenia sie drog Proletaryat'u i Wołowiny bo uwazam iz swietnie pasowal
do zespolu i dawal mu mnostwo dobrej energii na koncertach.
Ciekawy jestem jak wygladac teraz bedzie zespol.


HEJ NAPRZÓD MARSZ, PROLETARYAT !!!    

Offline

 

#4 2008-09-28 21:50:54

covalandi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: znow zmiana w Proletaryacie

Ciekawe dlaczego odszedł? Może kotś wie? Swoja drogą niezły był, bardziej żywiołowy od Siemiona, który wolał stać w miejscu. Może nie wytrzymał z Kacprem i Oleyem tempa spożycia :-).

Offline

 

#5 2008-09-29 15:51:49

Wołowina

http://img321.imageshack.us/img321/796/rank6xe9.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-06-04
Posty: 18
Punktów :   

Re: znow zmiana w Proletaryacie

Ten zespół od zawsze grał bardzo dobrze i to nie ważne czy był w nim Siemion czy Wołowina.
Mogę Was zapewnić,że nowy gitarzysta(Wiktor Daraszkiewicz) jest jednym z najlepszych gitarzystów jakich znam.Uważam,że może być tylko lepiej...w końcu to on i mój brat pokazali mi jak trzymać gitarę.
Cieszę się z faktu,że na stronie pojawiło się tyle koncertów...będzie okazja do przypomnienia tym którzy zapomnieli o PROLETARYACIE,kto tak naprawdę rządzi na scenie metalowej w naszym kraju.
Co do nowej płyty to sami dobrze wiecie,że ten zespół w swoim dorobku nie miał słabego krążka.
Czekam z niecierpliwością na nową płytę i spokojnie już teraz mogę wyłożyć kasę!

Pozdrawiam
Wołowina

Offline

 

#6 2008-10-07 20:24:09

Gośka

http://img116.imageshack.us/img116/4562/admin0ljrd6.gif

Zarejestrowany: 2006-05-13
Posty: 463
Punktów :   

Re: znow zmiana w Proletaryacie

Tak to w życiu bywa, że czasem przychodzi czas na zmiany Dlatego mimo wszystko życzę Kapeli tego aby nadal robili swoje i żeby czerpali z tego radośc hehe

Mam nadzieję, że obchodzone przez zespół XXlecie będzie dobrą okazją do przypomnienia ludziom o twórczości oraz przede wszystkim świetnej zabawy dla młodych i tych trochę doroślejszych;)

sorry za offa

POZDRAWIAM i witam po wakacjach!

Offline

 

#7 2008-10-12 17:13:15

Mariusz

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2006-06-05
Posty: 216

Re: znow zmiana w Proletaryacie

Witka znam jeszcze z czasów Rezerwatu. Bardzo dobry gitarzysta i nie tylko... Życzę sukcesów z nową płytą. Może będą jeszcze większe niż z poprzednią... Tylko utrzymać tempo, a znając zespół dadzą radę. Pozdrawiam całą kapelę i o czywiście Wołowinkę na "wypoczynku". :-)


"Mądrość to jest to, co zostaje, kiedy zapomniało się już wszystko, czego nas uczono."

Offline

 

#8 2008-11-11 12:22:55

mikul

Użytkownik

5331557
Call me!
Skąd: Strzegom/Katowice
Zarejestrowany: 2006-05-25
Posty: 82
Punktów :   
WWW

Re: znow zmiana w Proletaryacie

jestem pewny że Wołowinka nie odstawi gitary i zobaczymy sie kiedys na jakims koncercie.Miałem okazje poznać Witka na koncercie w Bedzinie.Jestem zaskoczony że tak szybko dobrze sie wkomponował do kapeli.Super gitarzysta i fajny człowiek.pozdrawiam

Offline

 

#9 2008-11-30 19:14:43

ksantyp

Użytkownik

Skąd: UK
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: znow zmiana w Proletaryacie

Więc pan Daraszkiewicz na początku był dla mnie wielkim szokiem, aale w sumie bardziej jednak pasuje niz Konrad, który mnie osobiście do tego jak i innych zespołów nie pasuje.
Cieszę się że miałem też swój mały wkład w 20 lat Prole.
A za panem Draszkiewiczem tez sie wiosła nosiło.
Bardzo gorąco pozdrawiam i czekam na płytkę.
Ten numer jest mocny - do dna.
Łysy po ile irysy.
Musimy się wszyscy spiknąć jak będę w PL.
POWO


www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
Byłem technicznym Proletaryatu i Rezerwatu, zagrałem nawet z Prole dwie sztuki - POZDRAWIAM SERDECZNIE...

Offline

 

#10 2009-01-08 20:34:10

CubeX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 31
Punktów :   

Re: znow zmiana w Proletaryacie

Tak się poskładało, że w dość odległych czasach widywałem Proletaryat z Siemionem w składzie. Kiedy go zastąpił Wołowina jakoś ani razu nie udało mi się natomiast zobaczyć kapeli w akcji. Ostatnio dane mi było ponownie bywać na imprezach, na których tym razem na wiośle udziela się Diabeł Daraszkiewicz. I powiem Wam, że odniosłem wrażenie, że teraz ten zespół bardzo mi przypomina tę kapelę, którą pamiętam z pierwszych lat jego istnienia. Jakoś tak Diabeł przypomina mi postać Siemiona. Wołowinę znam tylko ze zdjęć, ale wydaje mi się, że jest postacią o zupełnie innym charakterze, niż dwaj pozostali wymienieni tu gitarzysci. Ich natomiast w moich oczach parę rzeczy łączy. Czy to lepiej, czy gorzej - nie wiem po prostu, bo jedynie wg mojego własnego widzimisię mogę oceniać. Ale właściwie to po co? Grunt, że jest dobrze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kolce na gołębie pediatra Mrzeżyno hotele leczenie świerzbu u psa materace koło