#1 2006-10-28 21:25:45

Yoss

Użytkownik

1665402
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 133
Punktów :   
WWW

Proletaryat (płyta zwana "dwójką")

Aż żal człowiekowi serce ściska fakt, że nie został założony temat o chyba najważniejszym albumie pabianickiego zespołu. Takie tytuły jak "Srajmy" czy "Mamy Tysiąc Lat" przeszły do kanonu legendarnych utworów polskiej muzyki rockowej. A mi przekornie w pamięci utknęły najbardziej: "Szybko o życiu" i "Zrywaj się mała". Odbiegają one na pewno nieco od "typowego Proletaryatu" z tamtych lat, a jednak mają to coś, co zatrzymuje je najdłużej w mózgownicy. No i oczywiście kończący wszystko "Karaluch".

Ogólnie, album zawierający przynajmniej 3-4 piosenki, bez których koncert Proletaryatu to koncert niekompletny


"Nic nie można wiedzieć na pewno, nawet tego,
że nic nie można wiedzieć na pewno..."

(Joseph Heller - "Paragraf 22")

Offline

 

#2 2007-02-05 00:20:26

Spoon

http://img116.imageshack.us/img116/4562/admin0ljrd6.gif

4337163
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2006-09-21
Posty: 134
Punktów :   

Re: Proletaryat (płyta zwana "dwójką")

"Ogólnie, album zawierający przynajmniej 3-4 piosenki, bez których koncert Proletaryatu to koncert niekompletny "
tak mozna chyba ok azdej plycie powiedziec bo z kazdej powinno sie kilka utworow znalezc
ale rzeczwiscie Srajmy czy Mamy 1000 lat to niesamowity power
kurde nie umiem sie wypowiedziec oz adnej plytce Proletaryatu srednio bo kazda mi sie bardzo podoba
Proletaryat to Proletaryat i utwory takie jak "Szybko o życiu" czy "Dlaczego ja" budziły, budzą i będą budzić emocje zawsze!!


HEJ NAPRZÓD MARSZ, PROLETARYAT !!!    

Offline

 

#3 2007-12-20 16:35:05

 metalrock

Użytkownik

Skąd: P-ce
Zarejestrowany: 2007-10-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Proletaryat (płyta zwana "dwójką")

Płytę Proletaryat 2 oryginalną całkiem nie dawno kupiłem.W empiku leżała chybha z jakiś rok.Kiedykolwiek tam zaglądałem zawsze była.W końcu ją kupiłem.Pewnie jakbym dłużej zwlekał ,ktoś w końcu by mi ją podebrał.Wswtyd się przyznać ale z tej płyty do chwili kupna znałem tylko te najbardziej znane utwory.Pozostałe utwory już po pierwszym przesłuchaniu zapadły mi w pamięć.Podsumówując, rewelacyjna płyta ,jak każda Proletaryatu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przedszkole Piła pies border collie husky syberyjski cena psycholog Piła