#16 2007-10-15 14:02:34

 metalrock

Użytkownik

Skąd: P-ce
Zarejestrowany: 2007-10-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Od kiedy słuchacie Prolateryatu?

Witam.Ja zacząłem słuchać zespołu od 1994 roku,po przesłuchaniu kasety "IV".Pierwsszą piosenką którą usłyszałem było "Przemijanie".Wstyd się przyznać ale wcześniej nie znałem Proletaryatu.

Ostatnio edytowany przez metalrock (2007-11-22 10:21:57)

Offline

 

#17 2008-02-17 15:10:34

smiechu

Użytkownik

Skąd: Blackburn/Szkocja
Zarejestrowany: 2008-02-17
Posty: 16
Punktów :   

Re: Od kiedy słuchacie Prolateryatu?

witam jestem tu nowy i mam nadzieje ze milo spedze czas a co do tematu to moje poczatki z Proletaryatem to 1993-94...ahh te kasety i zatrzymywanie tasmy zeby zapisac text piosenki


"Factum obiit, monumenta manent" - Owidiusz
"Ojczyzna jest wspólną rodzicielką nas wszystkich. Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna" - Cyceron

Offline

 

#18 2008-11-30 19:26:36

ksantyp

Użytkownik

Skąd: UK
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Od kiedy słuchacie Prolateryatu?

Ja słucham od podstawówki, gdzieś tak od 1990 roku - te czasy.
Pamiętam całe wielkie sale jak Anilana w Łodzi i czasy jak byli na poważnym topie.
Potem jeździłem z chłpakami jako techniczny - jedne z fajniejszych czasów w moim życiu.
Nawrt stało się tak, że zagrałem dwa koncerty jak Siemion odszedł.
Ogólnie Prole bardzo ważna rzecz w Moim życiu, choć teraz już raczej nie słucham.


www.gitara-online.pl - Alternatywne Forum Gitarowe
Byłem technicznym Proletaryatu i Rezerwatu, zagrałem nawet z Prole dwie sztuki - POZDRAWIAM SERDECZNIE...

Offline

 

#19 2008-12-02 13:01:01

CubeX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 31
Punktów :   

Re: Od kiedy słuchacie Prolateryatu?

Proletaryatu słucham od początku lat dziewięćdziesiątych. Kiedy kupowałem ich pierwsze kasety, to tak naprawdę znałem już sporo ich kawałków. Miałem w tamtym czasie swój okres buntu i ta muza świetnie go ilustrowała. Potem było zaskoczenie zmianą, jaką przyniosły z sobą "Czarne szeregi" i przyznam, że trochę wyluzowałem z częstotliwością wałkowania Proletaryatu. Śledziłem ciągle na bieżąco, co dzieje się w zespole, ale to nie była już ta pasja towarzysząca dwóm pierwszym płytom. Ostatnio jednak w związku z planowanym koncertem w moim mieście odkurzyłem ich płyty i znów są ze mną często. Mam nadzieję, że wrażenia z koncertu jeszcze spotęgują ten comeback. Z poprzednich koncertów Proletaryatu, na których byłem, wrażenia mam w końcu rewelacyjne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe Klinika medycyny estetycznej Kredyt pozabankowy meble taxi wałcz