#16 2006-08-12 12:53:58

moniq

Użytkownik

Skąd: ..:::NieBo:::..
Zarejestrowany: 2006-08-04
Posty: 9
Punktów :   

Re: Forum - ankieta

bardzo fajne ..  miła atmosfer i w ogóle
pozdrawiam


Od Aniolka mam skrzydełka, a charakter od Diabełka!!

Offline

 

#17 2006-08-13 20:58:32

jac3k

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-05-23
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Re: Forum - ankieta

punBB to odmiana phpBB służąca do tworzenia 'lekkich forów' - w sensie technicznym ( nie obciążających zbyt serwera, ale także przeglądarki - nie wszyscy mają nowe pc-ty; a najnowsze bajery na forach potrafią spowolnić komputerek), dlaczego myślę, że punBB się tu sprawdza?

- Yoss, w sprawie wygody przeglądania treści, ja wchodzę na 'Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty' -> 'nowe posty' i jestem 'na miejscu'
- to forum jest małe ( jeszcze hehe)
- no i co piszecie powyżej - skupiam się bardziej na treści

zapraszam na forum polskiej strony Therapy? http://therapy.hg.pl  tam jest dopiero prostota!!! ( no i ja  tam chasem bywam )


beret mój zgubiłem, bo na klatce tańczy baba jak Fred Astaire

Offline

 

#18 2006-08-13 21:20:13

Yoss

Użytkownik

1665402
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 133
Punktów :   
WWW

Re: Forum - ankieta

jac3k napisał:

- Yoss, w sprawie wygody przeglądania treści, ja wchodzę na 'Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty' -> 'nowe posty' i jestem 'na miejscu'

Też tak robię

Zdaję sobie sprawę, że to forum działa na "słabszym silniku", mniej wymagającym i jednocześnie dającym mniej możliwości (tylko niestety nie wiem, o ile mniej)... Dlatego błądząc "we mgle" sugerowałem m.in. czy nie byłoby możliwości obok działów podać temat, w którym była ostatnia wypowiedź... takie droben rozwiązanie z phpBB ale przyzwyczaiłem się już do obecnego stylu i da się z tym żyć i tak najważniejsza jest zawartość merytoryczna


"Nic nie można wiedzieć na pewno, nawet tego,
że nic nie można wiedzieć na pewno..."

(Joseph Heller - "Paragraf 22")

Offline

 

#19 2006-08-13 21:39:50

Gośka

http://img116.imageshack.us/img116/4562/admin0ljrd6.gif

Zarejestrowany: 2006-05-13
Posty: 463
Punktów :   

Re: Forum - ankieta

Zakładając forum kierowałam się przede wszystkim łatwością obsługi. Nie jestem informatyczką, więc jest to dla mnie ważne. Ktoś polecił mi serwis, gdzie mozna załozyć forum typu PUN, no i tak zrobiłam:)
A dla mnie atrakcyjnośc forum polega przede wszystkim na jego zawartości. Dużo ludzi piszących ciekawe rzeczy, wymienianie sie poglądami, itd. W końcu o to chodzi w forach, co nie?

Offline

 

#20 2006-08-14 00:00:11

Mariusz

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2006-06-05
Posty: 216

Re: Forum - ankieta

Jestem cały za... Prostota i wspaniała treść. Można się czegoś nauczyć od innych, lub podzielić się wiedzą z innymi. Pozdrówko dla forumowiczów =)


"Mądrość to jest to, co zostaje, kiedy zapomniało się już wszystko, czego nas uczono."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kolce na gołębie pediatra Mrzeżyno hotele leczenie świerzbu u psa materace koło