• Index
  •  » Zespół
  •  » Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

#1 2006-10-13 16:18:43

RadioPositiVe.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-13
Posty: 4
Punktów :   

Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

Jako że zespól jest w trasie, to wrzucam newsa o wywiadzie tutaj

Już w najbliższą niedzielę, 15 października, w audycji Band-i-Ta (start o 22:00) zostanie wyemitowany wywiad z kultowym Proletaryatem. Serdecznie zapraszam wszystkich do wysłuchania bardzo ciekawych słów muzyków o współczesnej muzyce i świecie.

http://radiopositive.pl/fotki/wersja2.gif

strona radia: www.radiopositive.pl
bezpośredni odnośnik do słuchania: http://cerber.org:31346/listen.pls

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam,
rymka

Offline

 

#2 2006-10-16 09:43:35

Lulek

Użytkownik

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2006-09-12
Posty: 23

Re: Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

Dzięki za linkę do audycji. Przyznam się, że tak mało profesjonalnie prowadzonej audycji już dawno nie słyszałem. Normalnie, amatorka. Gdyby nie wywiad z Oleyem i Kacprem, chyba bym wyłączył po kilku minutach. Formułowanie zdań przez Oleya i Kacpra oraz sposób ich mówienia był o wiele sprawniejszy niż prowadzącej. Można by nagrania prezentować sprawniej i bez tylu wpadek. "Kaszana" straszna. Do programu chyba trzeba troszkę się przygotować. Na wszelki wypadek postaram się posłuchać prowadzącej w kolejną niedzielę. Może będzie mniej brumu przy mówieniu. Z całym szacunkiem :-)


"Doświadczenia nabiera się wiekiem, szkoda tylko, że dla niektórych jest to wieko od trumny"

Offline

 

#3 2006-10-17 21:44:08

RadioPositiVe.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

Witam.
Oczywiście szanuję twoją opinię o moim prowadzeniu audycji. Może się ono podobać lub nie, jest to zupełnie naturalne i nie jest mi trudno zrozumieć, że audycja mojego autorstwa nie przypadła ci do gustu. Jednak nie rozumiem zarzutów dotyczących mojego do tej audycji przygotowania (chodzi po prostu o to, że się przygotowałam). Gdzie były błędy? Czy były to błędy merytoryczne? Na czym polegały "wpadki", o których piszesz? Do audycji warto jest się przygotowywać, tak też czynię. Dlatego bardzo proszę o bardziej rozwiniętą krytykę, bo naprawdę zaniepokoiłam się faktem, że były to aż tak rażące pomyłki. Proszę więc o informacje, najwyżej w przyszłą niedzielę sprostuję to, co sprostowania wymaga.

Pozdrawiam!
rymka

Offline

 

#4 2006-10-19 08:37:43

Lulek

Użytkownik

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2006-09-12
Posty: 23

Re: Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

Witaj Rymka! Przepraszam, że długo nie pisałem ale miałem wiele zajęć. Postaram się konkretniej uzasadnić swoją wypowiedź powyżej. Żałuję tylko, że nie nagrałem audycji. Byłby dowód namacalny. Zamieściłbym linkę na stronie i inni też by mogli konfrontować moją wypowiedź z oryginałem. Teraz można wszystkiemu zaprzeczyć. Trudno, ale kto słuchał będzie wiedział, że piszę zgodnie z prawdą. W każdym wejściu z komentarzem na "żywo" pojawiał się spory brum (od początku do końca audycji), który przeszkadzał w odbiorze. Następnie, była zapowiedż utworu, pojawiał się jednak inny grany utwór bez zapowiedzi. Kolejny błąd, prezentowany jest utwór i w trakcie na kilka sekund włączany był inny i ponownie powrót do tego samego utworu. Czy to nie są błedy? Brak pewności w prowadzeniu audycji jakby tekst komentarza były wymyślany na miejscu, a nie przygotowany wcześniej. Teksty trywialne. Nie można chyba prowadzić audycji jeżeli co chwilę u prowadzącej w ramach przecinka pojawiają się w nadmiarze samogłoski eee, yyyy, aaaa. Oznaka jednak braku pewności. To może jest subiektywne. Tak jednak to wyglądało, dynamizm ruskiego szachisty. Z szacunkiem =)


"Doświadczenia nabiera się wiekiem, szkoda tylko, że dla niektórych jest to wieko od trumny"

Offline

 

#5 2006-10-19 14:29:59

RadioPositiVe.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

Witam,
rzeczywiście szkoda, że nie nagrałeś tej audycji.Sytuacja z włączeniem innej piosenki miała miejsce raz, przez przypadek, za co zaraz na antenie przeprosiłam. To, co mówisz o włączaniu w połowie piosenki innego utworu, nie było działaniem z mojej strony i od ciebie pierwszy raz po tej audycji usłyszałam taką opinię, nikt inny się na to nie skarżył. Tak więc najwyraźniej coś z bufforowaniem zawiodło i dlatego ci przeskakiwało. Są to usterki techniczne związane z nadawaniem w warunkach domowych i zdarzają się każdemu. Jednym słowem nie podobał ci się sposób prowadzenia audycji, co, jak już wspomniałam, szanuję. Nie zarzucaj mi jednak błędów merytorycznych, których nie potrafisz wykazać. "Yyy, eee"  czy też "trywializm" nie są błędami merytorycznymi. Nie rozumiem też dlaczego uważasz, że napisanie sobie na kartce słów, które zamierza się wypowiedzieć, jest plusem. Co innego plan ramowy audycji. Do audycji przygotowałam się i zrobiłam to ze względu na szacunek, jakim darzę Proletaryat. Nie poparłeś swoich wcześniejszych zarzutów merytorycznymi argumentami, tylko usterkami technicznymi i zarzutami natury stylistycznej. Dziękuję ci jednakże za te uwagi i pozdrawiam.
rymka

Offline

 

#6 2006-10-19 20:05:12

Lulek

Użytkownik

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2006-09-12
Posty: 23

Re: Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

RadioPositiVe.pl napisał:

Nie zarzucaj mi jednak błędów merytorycznych, których nie potrafisz wykazać. "Yyy, eee"  czy też "trywializm" nie są błędami merytorycznymi. Nie rozumiem też dlaczego uważasz, że napisanie sobie na kartce słów, które zamierza się wypowiedzieć, jest plusem. Co innego plan ramowy audycji. Do audycji przygotowałam się i zrobiłam to ze względu na szacunek, jakim darzę Proletaryat. Nie poparłeś swoich wcześniejszych zarzutów merytorycznymi argumentami, tylko usterkami technicznymi i zarzutami natury stylistycznej. Dziękuję ci jednakże za te uwagi i pozdrawiam.
rymka

Proszę mi wskazać gdzie napisałem, że były błędy merytoryczne?!!! Wszyscy mogą przeczytać co napisałem. Wynika jednak, że do końca nie zgadzasz się z moimi zarzutami i nie czytasz dokładnie co się pisze. Chociaż błędy w prezentowaniu utworów też składają się na treść programu. Najłatwiej jest "zwalić" coś na kogoś innego. Nie powinno być podziału prowadzący, technika. Odpowiadacie wspólnie za audycje. Kiedyś prowadziliśmy z kolegami audycje w Poznaniu w studenckim radiu i za takie błedy otrzymywaliśmy telefoniczne "cięgi". U Ciebie jak na dwie godziny programu to było sporo wpadek. Postaram się następne nagrywać i zamieszczać linki aby inni słuchali. Chociaż czy jest sens, ponieważ te programy nie będą dotyczyły Proletaryatu. A prowadzenie audycji w takim tempie jak 15.10. to cierpliwości starczy mi najwyżej na kilka minut. Jest przecież taki wybór audycji internetowych np. Akademickie Olsztyn. Ale jeżeli uważasz takie prowadzenie audycji za normalne to trudno, współczuję słuchaczom. Szkoda, że młodzi nie chcą przyjąć krytyki tylko się wybielają obciążając swoimi błędami innych. Z szacunkiem i pozdrowieniem =)

Ostatnio edytowany przez Lulek (2006-10-19 20:09:43)


"Doświadczenia nabiera się wiekiem, szkoda tylko, że dla niektórych jest to wieko od trumny"

Offline

 

#7 2006-10-19 20:34:34

Gośka

http://img116.imageshack.us/img116/4562/admin0ljrd6.gif

Zarejestrowany: 2006-05-13
Posty: 463
Punktów :   

Re: Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

Ludzie, wyluzujcie troszkę
Szkoda, że nie słyszałam tej audycji bo z chęcią wtrąciłabym swoje trzy grosze.
A czy ktoś jeszcze poza Lulkiem słuchał tej audycji?

Pozdrawiam

Offline

 

#8 2006-10-20 00:17:26

Mariusz

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2006-06-05
Posty: 216

Re: Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

Miałem możliwość słuchać tej audycji. Trudno mi to powiedzieć, ale Lulek ma racje. Nie chciałem nic wcześniej pisać na ten temat, ale zadałaś pytanie, więc odpowiadam. Z pozdrowieniem dla forumowiczów =D


"Mądrość to jest to, co zostaje, kiedy zapomniało się już wszystko, czego nas uczono."

Offline

 

#9 2006-10-22 01:20:03

RadioPositiVe.pl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-10-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

Nie próbuję się wybielać, naprawdę. Co do prowadzenia audycji to wiem, w jaki sposób ją prowadzę i rozumiem, że Wam się to nie podoba. Zaskoczyłeś mnie po prostu z tym nieprzygotowaniem Reszta jest kwestią gustu i naprawdę nie wymagam słuchania audycji, która Ci się nie podoba tylko po to, by zamieszczać linki do niej tutaj Myślę, że nie ma co prowadzić dalej tej dyskusji na forum Proletaryatu, jeśli masz ochotę to zapraszam na priva. Dziękuję za te opinie no i po prostu przepraszam za niezadowalający poziom.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline

 
  • Index
  •  » Zespół
  •  » Proletaryat w RadioPositiVe (Niedziela, 15.10.06)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Leczenie kanałowe Klinika medycyny estetycznej Kredyt pozabankowy meble taxi wałcz